Produkcja form odlewniczych

Specjalistyczna dokumentacja

Nasza odlewnia przestrzega dokładnych zasad projektowania i produkcji form odlewniczych. Tworzymy specjalistyczną dokumentację, która opisuje specyfikację techniczną elementu, schematy dotyczące zachodzącego procesu. Niezwykle istotne są także wszelkie instrukcje, próby wykonawcze, specjalne kalkulacje i karty technologiczne.

Formy odlewnicze które produkujemy poprzedzamy projektem zawierającym specyfikację techniczną elementu, schematy dotyczące zachodzącego procesu. Niezwykle istotne są także wszelkie instrukcje, próby wykonawcze, specjalne kalkulacje i karty technologiczne. - Narzędziownia Gawrych Budzyń

Symulacje odlewnicze

Dzięki nowoczesnym programom, jesteśmy w stanie stworzyć symulacje odlewnicze, które pomogą zoptymalizować i stworzyć w krótszym czasie odpowiednie formy odlewnicze. Dzięki symulacjom jesteśmy w stanie wyeliminować różne błędy powstałe na etapie projektowania. Symulacja odlewnicza pozwala również na dobranie najlepszych parametrów urządzeń i zmniejsza czas ich odpowiedniej konfiguracji. Ponadto, cyfrowe odtworzenie napełnienia formy ciekłym metalem pozwala na zmierzenie przewidywanej temperatury, wymaganego ciśnienia lub czasu napełnienia formy.

 
Do produkowanych przez naszą Narzędziownię form tworzymy symulacje odlewnicze, które pozwalają zoptymalizować projektowany element pod kątem jakości i wydajności.

Rozwinięty park maszynowy

Dzięki nowoczesnym technologiom i specjalistycznym maszynom, które są w stanie wykonać bardzo precyzyjną obróbkę metalu, wykonywane detale w formach odlewniczych mają powtarzalne wymiary i kształt. Dlatego też nasze formy odlewnicze  wykonane są z najwyższą precyzją i w wysokiej jakości.

Dzięki nowoczesnym technologiom i specjalistycznym maszynom, które są w stanie wykonać bardzo precyzyjną obróbkę metalu, wykonywane detale w formach odlewniczych mają powtarzalne wymiary i kształt.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do sprawdzenia reszty naszej oferty, m.in wszechstronnej obróbki metali i produkcji form wtryskowych, które doskonale sprawdzają się przy produkcji części z tworzyw sztucznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I RAZEM STWORZYMY OPTYMALNY, SPEŁNIAJĄCY WSZELKIE NORMY I WYMAGANIA PROJEKT.